Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společnosti Flatzone - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Vyzkoušejte Flat Zone Analýzy!

,

Spustili jsme další aplikaci projektu Flat Zone, která dostala název Flat Zone Analýzy. Přináší ucelený pohled na kvalitu pražských lokalit z pohledu nákupu, prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

Kvalita lokality

Zajímá vás zeleň nebo občanská vybavenost v okolí? Rádi byste znali dopravní infrastrukturu, typ sousedů, úroveň kriminality nebo možnosti vzdělávání i zábavy v daném pražském správním obvodu? Uričtě vás zaujme rozsáhlá kvalitativní analýza požadovaného území.

Historie a aktuální stav nabídky bytů

Součástí budou také detailní data s historií trhu nemovitostí v jednotlivých správních obvodech, stejně tak jako na aktuální informace o nabídce nových bytů, secondhandů a nájemního bydlení. Díky nim budete mít přehled o rozdělení dispozičních typů nemovitostí, jejich cenová úroveň a především vývoj těchto parametrů.

Stáhněte si vzor

Ještě než aplikaci navštívíte, můžete si pro ilustraci stáhnout vzor dokumentu, který je zde možné zakoupit.

Vyplňte správně emailovou adresu!