Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#15 Nabízených bytů již přes 4000

,

Počet dostupných nabízených bytů překonal hranici 4 000 bytů, jedná se o meziroční nárůst 21,7 %. Oproti optimálnímu stavu ale chybí stále asi dalších 2000 bytů.

Vývoj nabídky dostupných nových bytů v Praze 2011-2018

Díky několika projektům vybraných větších developerů se ve druhém čtvrtletí 2018 počet sledovaných nabízených jednotek mírně navýšil. Podle dat Trigemy, Skanska Reality a Central Group se jednalo o 4 350 nabízených bytů, tedy o 150 více než v prvním čtvrtletí. Meziročně se jednalo dokonce o více než 20procentní navýšení.

Přestože se může na první pohled zdát, že to je pozitivní trend, který je v rozporu s tím, co prohlašuje řada developerů, při zevrubnějším pohledu zjistíme, že je na trhu nových bytů minimálně o třetinu méně, než by bylo potřeba. Podle vedení Prahy je třeba, aby se ve městě každoročně nabízelo minimálně 6 000 nových bytů.

Při pohledu na graf dostupných bytů v čase navíc zjistíme, že ještě v polovině roku 2015 bylo na trhu cca 7 000 nových bytů. Od té doby však jejich počet postupně klesal a v posledních čtvrtletích se drží pouze okolo hranice 4 000 jednotek, aniž by v tomto vývoji došlo k jakékoliv významnější změně.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!