Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

V bývalých Nuselských mlékárnách vzniká bytový areál se zeleným vnitroblokem

skypaper.cz, 11. července 2019 (19:05)

V pražských Nuslích končí demolice areálu bývalých mlékáren a do konce příštího roku vznikne bytový projekt CHYTRÉ BYDLENÍ@Nusle (Nová „Nuselská“), jehož součástí bude také vnitroblok se zelení a místy pro odpočinek. „Část Prahy, kde náš projekt vzniká, prochází postupnou obměnou a stává se obdobně atraktivní, jako jsou například Holešovice. To již také potvrzuje zájem prvních kupujících o bydlení na Nové „Nuselské“,“ říká předseda představenstva společnosti Trigema Marcel Soural.

Bytový projekt se bude skládat ze tří samostatných sekcí, každá z nich bude výškou a architektonicky, včetně typických sedlových střech, navazovat na okolní zástavbu. Po dokončení stavby vznikne ve čtyř až šestipatrových objektech 146 jednotek Chytrého bydlení. Byty budou ve velikosti od 1+kk do 4+kk s terasou, balkónem nebo předzahrádkou.

Byty jsou zařazeny do kategorie Chytré bydlení Plus, díky čemuž bude také většina jednotek vybavena vzduchotechnickými jednotkami s rekuperací a přípravou pro inteligentní ovládání bytu. Průkaz energetické náročnosti všech budov je ve třídě B.

Součástí místa stane i uzavřený vnitroblok, na ploše okolo 4200 m2 bude osázen zelení, vybaven lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem. Zeleň bude zavlažovat automatický systém, který bude využívat dešťovou vodu z akumulační nádrže. V jihovýchodním cípu zároveň zůstane zachován stávající industriální komín, který tak vytvoří dominantu projektu

Areál leží naproti stoupající ulici Na Jezerce, odkud nabídne průhled do vnitrobloku. Je vymezen ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická. Hlavní vchod bude z ulice Nuselská. Z ulice V Horkách se bude sjíždět do podzemních garáží, kde bude 151 parkovacích míst a zároveň zde bude také stanice pro dobíjení elektromobilů. V Nové „Nuselské“ bude několik komerčních prostor, které budou sloužit jak pro potřeby budoucích obyvatel, tak veřejnosti. S uvedenými obchody a službami se počítá směrem k ulici Nuselská.

Areál Nuselských mlékáren, který měl zejména výrobně-skladové využití, byl původně založený okolo roku 1900. V posledních letech však už nesloužil původnímu účelu.

více čtěte na: skypaper.cz

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!