Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní analýzy

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno velké písmeno, jednu číslici a jeden speciální znak.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#20

, 23. srpen 2018 (14:39)

Největší nabídka bytů je v regionu Středočeském, Jihomoravském, Plzeňském a Olomouckém, kde je dohromady 70 % regionální nabídky.

{image src='facts/FZ_facts_20.jpg' style='align:left; height:auto; padding:0px 0px 0px 0px; width:80%' width='80' height='auto'}

Dlouhodobě nejsilnějšími regiony z pohledu nové výstavby jsou Jihomoravský a Středočeský kraj. Od loňska k nim navíc přibylo Plzeňsko. V posledních čtvrtletích se čím dál více rozvíjí rovněž trh v Olomouckém kraji a částečně také Jihočeský a Pardubický kraj. Ostatní regiony lze charakterizovat jako málo rozvinuté. Nabídka i poptávka v nich jsou slabé. Zatím není zřejmé, že by se ekonomický rozvoj v Česku podepsal kromě Prahy, Brna, sousedících krajů, Plzeňska, Olomoucka a případně i Jihočeského a Pardubického kraje na výraznějším rozhýbání místních trhů s bydlením. Nabídka i prodeje nových bytů jsou tam vesměs mizivé. Jedním z důvodů může být zejména skutečnost, že lidé hledají nové bydlení především tam, kde je dostatek nových pracovních příležitostí. To možná ostatní oblasti státu v příliš velké míře nenabízí. Vysoká průměrná nabídková cena je zejména v Jihomoravském a Středočeském kraji. Okolo hranice 50 000 korun na m2 je také například kraj Plzeňský, Jihočeský a Liberecký. Možná jistým překvapením působí vysoká průměrná cena v kraji Královehradeckém – důvodem budou nejspíše vysoké ceny horských apartmánů, které tak cenový průměr zvyšují.

Vyplňte správně emailovou adresu!