Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Výstavba nové pražské čtvrti Bubny-Zátory má začít v roce 2021

skypaper.cz, 19. srpna 2019 (10:05)

Návrh územní studie na 110hektarový brownfield Bubny – Zátory v Praze je zveřejněn a připraven na veřejné projednání. Občané mohou podávat připomínky po dobu dvou měsíců na magistrát. Podle studie má vzniknout bydlení pro 25 tisíc obyvatel a 29 tisíc pracovních míst zejména v kancelářích a obchodech. Výstavba by měla být zahájena v roce 2021.

„Těšíme se na konstruktivní a věcné připomínky, které nám pomohou plánovanou novou čtvrť vyladit i z pohledu občanů. Je potřeba si uvědomit, že studie je rozvaha o tom, jak by se mělo území rozvíjet. Neznamená to tedy, že nová čtvrť bude vypadat naprosto stejně jako studie. Počítáme s tím, že na podobu jednotlivých bloků budou vypisovány soutěže,“ říká 1. náměstek primátora pro územní rozvoj Petr Hlaváček. Návrh je k dispozici na webu http://bit.ly/uzemnistudiebubny

„Lidé mají mít možnost ovlivnit, jak se bude jejich město rozvíjet. Bubny budou domovem pro 25 tisíc Pražanů a místem, kam budou chodit do práce nebo kde budou trávit volný čas. Proto chceme znát jejich názor a těšíme se na všechny podněty,“ dodává starosta Prahy 7 Jan Čižinský.

Návrh územní studie oficiálně představí zpracovatelský tým 4. října 2019 na veřejném jednání v Centru architektury a městského plánování (CAMP). Od 26. srpna do 19. září 2019 IPR vyšle do 4 různých lokalit mobilní informační kontejner, ve kterém se lidé dozvědí bližší informace o studii, ale také třeba to, jak postupovat při podání připomínky. V plánu jsou také komentované vycházky po území.

Rozpis stanovišť informačního kontejneru:

26. 8. – 29. 8. 2019 – Nádraží Holešovice

27. 9. – 5. 9. 2019 – Strossmayerovo náměstí

28. 9. – 12. 9. 2019 – Ortenovo náměstí

29. 9. – 19. 9. 2019 - Vltavská

Odbor územního rozvoje MHMP spolu s IPR v roce 2018 finalizoval zadání územní studie, která přemýšlí o tomto území jako o příležitosti vytvořit svébytnou novou čtvrť, která přirozeně naváže na své okolí. Čtvrť by měla nově propojit Letnou a Holešovice. Autory územní studie jsou Pelčák a partner architekti a ThomasMüllerIvanReinmann architekten GmbH z Berlína.

Bubny-Zátory v číslech

 • 25.000 obyvatel
 • 11.000 bytů
 • 29.000 pracovních míst
 • 5.000 míst pro žáky ve školách
 • Co se bude dít dál?

  srpen – říjen 2019 veřejné projednání územní studie

  zima 2019 schválení územní studie

  2021 schválení změny územního plánu

  2021 sejmutí stavební uzávěry

  2021 - 2040 výstavba ve spolupráci s investory, městem a státem

  více čtěte na: Skypaper.cz

  Projektové tipy

  Vyplňte správně emailovou adresu!