Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Akce stavebních spořitelen: Stavebko zdarma i prémie

hypoindex.cz, 16. září 2019 (10:05)

Podzim je tradičním časem stavebních spořitelen. Cílem je přesvědčit střadatele, aby si smlouvu uzavřeli do konce roku. A stavební spořitelny své klienty k novým smlouvám motivují. Jak?

Akce stavebních spořitelen mívají dvě sezóny: Jarní, která je zaměřena na úvěry na rekonstrukce, a podzimní, která cílí především na střadatele a nabízí zvýhodněné uzavření smlouvy o stavebním spoření. Ani letošní podzim není jiný. Stavební spořitelny již své akční nabídky spustili.

Základním lákadlem pro klienty je sleva na poplatku za sjednání smlouvy či bonus k uzavření stavebního spoření. Klienti tímto mohou ušetřit nemalé částky. Standardní poplatek za uzavření smlouvy činí 1 % z cílové částky. A i na smlouvě určené ke spoření na optimální dobu 6 let[1] lze ušetřit 1 500 až 2 000 Kč.

Akce stavebních spořitelen

Akční nabídky již spustila Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS, Liška), Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) a Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS, Buřinka). Modrá pyramida (MPSS) a Wüstenrot – stavební spořitelna (WSTS) zatím inzerují pouze standardní nabídky stavebního spoření.

ČMSS

Českomoravská stavební spořitelna v současnosti nabízí dvě akční nabídky.

Uzavření smlouvy o stavebním spoření je až do cílové částky 150 tis. Kč zdarma, při vyšší cílové částce poskytuje slevu 1 500 Kč. Sleva platí při uzavření smlouvy prostřednictvím obchodních zástupců i online.

V prvním pololetí letošního roku se změnila vlastnická struktura ČMSS. Jediným majitelem spořitelny se stala ČSOB, která navýšila svůj 55% podíl nákupem zbývající části od Bausparkasse Schwäbisch Hall (BSH). To se stalo též základem pro druhou akční nabídku: Prémii až 3 000 Kč.

Prémii až 3 000 Kč získá zájemce o stavební spoření, který si zároveň otevře běžný účet u ČSOB. Klient musí uhradit poplatek za uzavření smlouvy, z něhož pak dostane připsáno na účet stavebního spoření až 2 000 Kč, a otevřený účet u ČSOB musí být „aktivní“, aby byla prémie připsána 1 000 Kč. Aktivním účtem je účet, na který tři měsíce v řadě bude připsáno alespoň 5 tis. Kč měsíčně. Klient ovšem nesměl mít u banky předcházejících 6 měsíců otevřený účet.

Zatímco prémii u ČMSS lze získat do konce roku (31. 12. 2019), akce na prémii za otevřený běžný účet ke stavebnímu spoření je vypsána „do odvolání“.

více čtěte na: hypoindex.cz

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!