Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Vzdát Hlavní stavební úřad je zásadní chybou pro rozvoj Prahy, prohlašuje asociace developerů

novebydleni.cz, 4. října 2019 (07:05)

Oznámení radní hlavního města Prahy JUDr. Hany Marvanové o tom, že Hlavní stavební úřad Prahy současná koalice nebude dále prosazovat, je velmi špatnou zprávou pro rozvoj hlavního města, jeho obyvatele, a také pro investory.

Ačkoli se před komunálními volbami před více než rokem většina politických stran k vytvoření Hlavního stavebního úřadu v Praze hlásila, a ačkoli byl návrh na jeho realizaci od počátku roku 2020 připraven, nyní je hozen do koše.

„Je to velmi špatná zpráva pro rozvoj Prahy, obyvatele města a také pro investory, o to více, že návrh nebude ani předložen zastupitelům Hlavního města Prahy, aby rozhodli,“ komentuje Tomáš Kadeřábek, ředitel Asociace developerů. Jak dodává, opakovaně se ukázalo, že řešení především větších rozvojových území a projektů na nich vznikajících vyžaduje pohled přesahující rámec jedné městské části, a že právě Hlavní stavební úřad by byl cestou k odblokování stovek zaseklých projektů (především bytových – pozn. redakce) v Praze. Hlavní stavební úřad navíc sliboval zefektivnění a zkvalitnění rozhodovací procesu, díky možnosti lepšího technického a znalostního zázemí a díky propojení se širšími celopražskými souvislostmi. ce, která by měla povolování staveb zjednodušit a zrychlit, je, že investor nemůže žít až deset let v nejistotě, jestli bude moci stavět, nebo ne,“ uvedla ministryně.

více čtěte na: novebydleni.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!