Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Rekord českého crowdfundingu padl v realitách

e15.cz, 18. července 2018 (08:01)

Developerský projekt firmy Bidli se postaral o dosud nejlepší výsledek tuzemského hromadného financování přes internet. Investorům slibuje, že z nakoupených dluhopisů získají výnos sedm procent ročně.

Realitnímu podnikateli Jiřímu Lejnarovi a jeho skupině Bidli se podařilo překonat rekord českého hromadného investování přes internet, takzvaného crowdfundingu. Na svůj developerský projekt u Hradce Králové již společnost prostřednictvím platformy Fundlift vybrala přes třináct milionů korun od 290 investorů. „Je to, co se týká objemu, historicky největší on-line crowdfundingová kampaň, která kdy byla v Česku uskutečněna. Cílí až na dvacet milionů korun. Uvidíme, jak vysoko se dostaneme,“ uvedl generální ředitel platformy Fundlift Radek Musil.

Kampaň překonala původní očekávání, neboť původně cílila na deset milionů korun. Investory láká na výnos z tříletých dluhopisů sedm procent ročně. Minimální investice je pět tisíc korun. Peníze mají přispět k financování výstavby 54 bytových jednotek v rodinných trojdomech ve Smiřici-Rodově u Hradce Králové.

Celkové náklady na projekt činí 125 milionů korun. Stavebník očekává výnosy z prodeje 152 milionů korun. Zisk z projektu před zdaněním by měl být 27 milionů. Výstavbu bude developer financovat hlavně ze záloh klientů. Peníze získané přes Fundlift použije Bidli na výstavbu infrastruktury, výkup pozemků a na marketing.

Více čtěte na e15.cz

 

Vyplňte správně emailovou adresu!