Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společnosti Flatzone - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Na břehu Vltavy roste nová obytná čtvrť se stovkami bytů. Tolik bytů najednou ještě letos žádný developer na trh neuvedl

ihned.cz, 16. května 2018 (02:01)

Hned 240 bytů ve dvou domech začnou v nejbližších týdnech stavět v Praze-Modřanech developeři Karlín Group a Horizon Holding. Obytná čtvrť Zahálka vyroste v sousedství golfového hřiště v Hodkovičkách a sportovně-rekreačního areálu na břehu Vltavy. Byty by tak měly být k nastěhování přibližně za dva roky.

Hned 240 bytů ve dvou domech začnou v nejbližších týdnech stavět v Praze-Modřanech developeři Karlín Group a Horizon Holding. Firmy totiž získaly na svůj rezidenční projekt Zahálka pravomocné stavební povolení. Tolik bytů najednou letos dosud žádný developer na trh neuvedl. V loňském roce šly naráz v Praze do prodeje pouze dva projekty s více než 200 byty.

Obytná čtvrť Zahálka vyroste v sousedství golfového hřiště v Hodkovičkách a sportovně-rekreačního areálu na břehu Vltavy. Postupně se v ní počítá s 800 byty v sedmi domech. "V tuto chvíli dokončujeme výběrové řízení na generálního dodavatele stavby, první dva domy začneme stavět ihned poté," říká Jan Ludvík, generální ředitel společnosti Karlín Group. Byty by tak měly být k nastěhování přibližně za dva roky. Firma má podle Ludvíka na projekt za přibližně 700 milionů korun už vyřízený i úvěr od banky.

Vedle bydlení s výhledy na Barrandovské skály a Chuchelský háj developeři zajistí budoucím rezidentům i občanskou vybavenost a služby včetně mateřské školy, kterou bude po dokončení provozovat městská část. Průměrná cena bytů byla stanovena zhruba na 70 tisíc korun za metr čtvereční bez DPH a parkovacího stání. Nejlevnější byt tak vyjde na tři miliony korun včetně DPH.

Jeden z domů navrhl slovinský ateliér Bevk Perović Arhitekti, jenž získal několik mezinárodních ocenění, jako je Cena Evropské unie za současnou architekturu − Cena Miese van der Rohe. S jeho zakladatelem Vasou Perovičem spolupracuje Karlín Group v Praze na dalších projektech. Druhý dům je z dílny českého studia under-construction architects. Na projektu se podílí také izraelský ateliér Yashar Architects.

Firma Karlín Group přizvala konkurenční Horizon Holding do projektu Zahálka loni. Do té doby připravovala novou čtvrť sama. Developeři společně dokončí první dvě budovy, zbývajících pět bytových domů bude stavět Horizon Holding sám. "Celý areál počítá výhradně s podzemním parkováním pro 1000 vozů, aby veškerý povrch zůstal zachován pro zeleň," uvedl Yishay Furman, generální ředitel Horizon Holdingu.

Krajinářskou architekturu svěřili investoři českému ateliéru Flera. Ten navrhuje vedle stromů a dětských hřišť v areálu také přírodní Zátišský potok, který se ze stávajících trubek vyvede nad zem.

Podle zjištění developerů Trigema, Skanska Reality a Central Group se za první tři měsíce letošního roku v Praze prodalo 1200 nových bytů za průměrnou cenu 88 552 korun za metr čtvereční. Průměrná cena nabízených novostaveb ale neustále roste a letos by se měla přiblížit k hranici 100 tisíc korun za metr čtvereční. Ceny bytů jsou pro čím dál větší počet lidí nedosažitelné, což dokládá i to, že developeři prodali v Praze za první čtvrtletí přibližně o desetinu méně nových bytů než ve stejném období před rokem. Jejich nabídka se přitom od začátku roku rozšířila více než o pětinu. V dubnu pak byla nabídka nových bytů v Praze chudá − rozšířila se o 347 bytů.

Zdroj článku a fotografie: ihned.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!