Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společnosti Flatzone - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Bytový dům JRM@Lužiny je dokončen a vyprodán

czgbc.org, 18. června 2018 (19:05)

Další z bytových domů Chytrého bydlení je vyprodán. Jedná se o projekt CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny, který dohromady nabídnul 35 bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Je to už druhý projekt, který společnost Trigema v průběhu května plně obsadila. Dalším byl bytový dům z ulice Bolevecká.

„Zájem o bydlení v bytovém domě Jeremiášova byl dán jednak atraktivní lokalitou, kde se nachází, výhodami našeho konceptu Chytrého bydlení, o nějž se opírá a samozřejmě také tím, že poptávka po novém bydlení je v Praze vysoká,“ vysvětluje Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema.

Pětipodlažní dům JRM@Lužiny nabídnul byty ve velikostech od 1+kk do 4+kk. Byty jsou v kategorii Chytré bydlení Plus, což mimo jiné znamená, že jsou vybaveny vzduchotechnickou jednotkou s rekuperací, přípravou pro inteligentní ovládání bytu nebo zděnými bytovými příčkami. K dalším standardům patří okna s trojskly, silná tepelná izolace obvodových stěn, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3 a optické rozvody. Každý z bytů je dostatečně prosvětlený a má dostatek úložných prostor. Celý bytový dům je v energetické třídě B. Parkování je zajištěno jak v podzemních garážích, tak přímo před samotným domem.

Prodej bytů domu JRM@Lužiny byl zahájen v polovině roku 2016. Samotná stavba odstartovala na konci zimy loňského roku. Investorem projektu je společnost Trigema. Stavební práce zajišťovala Trigema Building a autorem architektonického návrhu byl Ateliér Smitka.

„Poslední byt jsme vyprodali jen několik málo dní poté, co byl celý projekt zkolaudován. Další z projektů, který se nám v květnu podařilo kompletně vyprodat, byl bytový dům v Praze 15 v ulici Bolevecká,“ dodává Soural.

Šestipodlažní bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy, jehož součástí je 67 bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk a tři přízemní prostory pro komerční využití, se začal stavět v létě roku 2016. Dokončen byl ke konci loňského roku a vyprodán, včetně obchodních prostor s plochou necelých 220 m2, na začátku května.

V současnosti je zde již volných pouze okolo deseti z celkových 63 parkovacích stání.

Zdroj článku a fotografie: czgbc.org

Vyplňte správně emailovou adresu!