Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Trigema a družstevní bydlení

Stavební fórum, 6. února 2020 (10:02)

Dva z celkových čtyř bytových domů plzeňského bytového projektu V Zahrádkách budou určeny k družstevnímu bydlení. Dohodli se na tom developerská společnost Trigema, která od počátku celý projekt rozvíjí, se Stavebním bytovým družstvem Praha.

Dva z celkových čtyř bytových domů plzeňského bytového projektu V Zahrádkách budou určeny k družstevnímu bydlení. Dohodli se na tom developerská společnost Trigema, která od počátku celý projekt rozvíjí, se Stavebním bytovým družstvem Praha.

„Zájem o družstevní bydlení je v Plzni velký. Se Stavebním bytovým družstvem Praha, s nímž jsme na jiných projektech spolupracovali již v minulosti, jsme se proto dohodli na tom, že více než 50 našich nových bytů bude v majetku nově vytvořeného Bytového družstva V Zahrádkách,“ vysvětluje Martin Malínský ze společnosti Trigema.

Areál čtyř bytových domů V Zahrádkách s celkem 108 byty, jenž do konce letošního roku vyroste u Obchodního centra Plzeň, nabízí jedno až čtyřpokojové byty. Převládají ty s dispozicemi 3+kk. Relativně velký podíl však tvoří rovněž byty 2+kk.

PPro nové družstvo jsou k dispozici dva čtyřpodlažní domy. „Obrovskou výhodou je rychlost, s jakou noví družstevníci obdrží své byty. Stane se tak totiž již na konci roku 2020. Dosavadní zkušenosti přitom ukázaly, že bytová družstva nachází své členy zhruba v ročním časovém horizontu a naplnění plzeňského projektu tak bude velkou výzvou i pro jeho samotné zakladatele,“ dodává Martin Kroh ze SBD Praha.

Výstavbu domů V Zahrádkách má od loňska v režii společnost Trigema Building. Jedná se již o druhý bytový projekt, který tato společnost v Plzni zajišťuje. Prvním byl areál CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň, jenž zahrnoval více než 80 bytů a byl dokončen na podzim roku 2018.


více čtěte na: Stavební fórum

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!