Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Aktuální sazby hypoték: Konkurenční boj přitvrzuje

Hypoindex.cz, 5. března 2020 (10:39)

Česká národní banka (ČNB) zvýšila na začátku února základní úrokové sazby. Největší hypoteční hráč se ale rozhodl vydat se opačným směrem a hypoteční sazby snížil. Některé banky přesto následují centrální banku.

Na začátku února zvýšila ČNB základní úrokové sazby o čtvrt procentního bodu. Dvoutýdenní repo sazba tak vzrostla na 2,25 procenta. Zvýšení základní úrokové sazby se do hypotečních sazeb propisuje až s určitým zpožděním. Na nečekaný krok centrální banky přesto již zareagovala Banka Creditas, Equa Bank a Sberbank.

Jen několik dní po rozhodnutí centrálních bankéřů zvýšila hypoteční sazby Equa Bank. S platností od 12. února vzrostly u Equa Bank úrokové sazby hypoték s fixací na pět let o 0,2 procentního bodu na 2,89 procenta. Centrální banku následovala i Sberbank, která od 21. února zdražila hypotéky s fixací na pět let o 0,2 procentního bodu. Se sazbou 2,49 procenta však Sberbank stále patří mezi levnější hypoteční banky. Banka Creditas zvýšila úrokové sazby hypoték na začátku března. Hypoteční úvěry s fixací na tři a pět let zdražily shodně o 0,21 procentního bodu. I přesto zůstává Creditas se sazbou 2,3 procenta u pětiletých fixací druhou nejlevnější bankou na trhu.


více čtěte na: www.hypoindex.cz

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!