Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Jaký je rozdíl mezi patrovou dřevostavbou a bungalovem?

Občanská výstavba, 3. dubna 2020 (09:31)

Vybíráte nový dům? Chystáte se stavět a uvažujete nad dřevostavbou? Rozhodujete se mezi patrovým domem a bungalovem? Ukážeme vám rozdíly mezi nimi. Díky tomu se budete moct snáze rozhodnout, který je pro vás ten pravý.

Dřevostavby jsou velmi populární a jejich oblíbenost ještě více roste. A to zejména kvůli nízké energetické náročnosti a velmi rychlé realizaci stavby. V principu se dají pořídit dva typy montovaných dřevostaveb – patrový dům nebo přízemní bungalov. Který z nich tedy zvolit tak, aby vyhovoval vašim potřebám?

Klasická patrová montovaná dřevostavba má velkou výhodu ve variabilitě rozložení místností a vnitřních prostorů. Je méně náročná na zastavěný prostor. Pokud máte malý pozemek, hodí se tedy spíše dřevostavba patrová, která vám ušetří místo, a může vám tak zbýt prostor třeba i na kousek zahrady nebo na bazén. Patrový dům je v České republice stále populární a oblíbený. S patrovou dřevostavbou snáze zapadnete do okolí. Také vám na pozemku zbyde více místa na zahradu, pískoviště, gril nebo třeba bazén. Patrový dům má v porovnání s bungalovem nižší tepelné ztráty a jeho pořizovací cena většinou ve výsledku vyjde levněji v přepočtu na metr čtvereční.


více čtěte na: www.obcanskavystavba.cz

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!