Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Projektanti očekávají letos propad trhu o 8 %, příští rok o necelé 1 %

Skypaper.cz, 3. dubna 2020 (09:45)

Ředitelé projektových společností nyní počítají v letošním roce s poklesem trhu o 8,0 % a o 0,9 % v roce 2021. Začátkem února tohoto roku přitom předpokládali růst o 3,5 % resp. 1,9 %. Vyplývá to ze studie Ekonomické dopady COVID-19 na stavební, projektové a developerské společnosti CEEC Research.

Původním očekáváním projektových společností k začátku února 2020 byl růst tržeb o 3,2 % letos a o 2,0 % v roce 2021. Po zavedení vládních opatření ale počítají naopak s poklesem tržeb o 7,6 % resp. o 1,3 %. „Společnosti se potýkají se zrušením nebo prodloužením stávajících zakázek, zároveň čelí tomu, že mnoho jejich obchodních schůzek bylo zrušeno v souvislosti s vládními opatřeními. Jejich očekávání mohou být ještě horší, pokud zavedená opatření budou trvat delší dobu, nebo se naopak zlepší, pokud se brzy vrátíme do normálu a budou mít vládní opatření na podporu firem pozitivní dopad,“ říká ředitel CEEC Research Michal Vacek.

Menší dopad na vývoj trhu a tržeb očekávají projektanti věnující se pozemním stavbám. Ti původně počítali s růstem trhu v roce 2020 o 3,2 % a v roce 2021 s dalším růstem o 1,4 %. Obdobně viděli i vývoj tržeb, kde počítali s růstem o 2,5 % v roce 2020 a dalším růstem v roce 2021 o 1,9 %. V současné chvíli očekávají propad trhu o 7,2 % v letošním roce a následně mírný růst trhu v roce 2021 o 0,7 %. V oblasti tržeb potom propad o 7,1 % pro letošní rok a v roce 2021 jejich mírný růst o 0,2 %.


více čtěte na: www.skypaper.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!