Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Nastane konec Airbnb tak, jak ho známe?

Hypoindex.cz, 20. dubna 2020 (10:29)

Pokud právě hledáte pronájem v Praze, možná jste si toho za poslední měsíc všimli. Těch příležitostí k nájmu je hromada. Jsou to většinou byty na luxusní adrese, v centru města, výjimkou není ani nabídka přímo na Staroměstském náměstí či jinde přímo v centru. Některé ty nájmy odpovídají cenově stávající nabídce v těchto lokalitách, jiné jsou ale o dost levnější a za cenu panelákového bytu na kraji Prahy si můžete teď vybírat i z nájmů v úzkém centru Prahy. Trh s nájmy totiž zaplavila nabídka Airbnb.

Se zastavením cestovního ruchu a se zavřením českých hranic se totiž zastavil i příliv zahraničních turistů a pronajímatelé Airbnb raději vrátili byty krátkodobého pronájmu na trh pronájmu dlouhodobého, aby nemuseli své podnikání úplně odepsat. Někteří pocítili výpadek příjmů opravdu hodně a na pronájem své nemovitosti dost spěchají. Takové inzeráty poznáte, nabízí při rychlém jednání slevu a klidně vám i měsíční nájem odpustí.

Zároveň je ve vzduchu otázka, jestli a kdy se do Prahy turisté vrátí. Řada nabídek na pronájem těchto AirBnB je tak často na smlouvu na dobu určitou, na půl roku, na rok, jen na pár měsíců. Protože až se turisté zase vrátí, tak na krátkodobém pronájmu je určitě možno vydělat více než na tom dlouhodobém. Přitom je ale možné realisticky čekat, že pohyb turistů bude ještě pár měsíců omezen státní regulací (naší i dalších států), ale především také celkovou cestovatelskou náladou. Nebo si fakt všichni myslíme, že za pár týdnů bude po viru a roztočí se zase naplno cestovatelské šílenství a prodloužené víkendy po celé Evropě?


více čtěte na: www.hypoindex.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!