Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společnosti Flatzone - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Bytový trh v mlhovině nejistot

Stavební fórum, 9. června 2020 (08:52)

Jak pandemie dopadne na bytovou výstavbu? Přestanou se byty kupovat a jejich cena pak klesne? Zahýbá bytovým trhem snížení úrokových sazeb? A co nájemné – projeví se na něm eliminace nabídky krátkodobých pronájmů? Odpovědi na tyto otázky se hledají velmi intenzívně už dlouhé týdny a o totéž se pokusil nedávný webinář Stavebního fóra. Ani účast odborníků více než renomovaných ovšem nepomohla – zítřky našeho bytového trhu dnes zjevně nejsme schopni spolehlivě odhadnout.

Není ovšem vyloučeno, že hospodářská krize, na jejímž začátku jsme, se časem projeví na poklesu poptávky. Nabídka se ale nejspíš nijak měnit nebude, přinejmenším v Praze, hlavním bytovém trhu země. Jen mizivým impulsem pro současnost bytové výstavby v metropoli bude léta očekávané a plánované založení Pražské developerské společnosti. „Podle našich prognóz by v roce 2028 měla začít výstavba 10 000 bytových jednotek, na čemž by se město podílelo zhruba pětinou!“ říká Tomáš Veselý z pražského magistrátu, jenž byl pověřen vedením zmíněného městského developera. Dodejme k tomu, že loni se v hlavním město „zahájilo“ 4 800 bytů a město samotné není podepsáno ani pod jedním projektem.

Je více než potěšitelné, že Praha, která na bytovou výstavbu v minulosti víceméně rezignovala, už konečně reaguje na chronický nedostatek bytů, na reálný dopad změny její politiky se ovšem bude čekat ještě dlouho. Mírně povzbuzující je skutečnost, že už jsou vytipovány dva velké městské pozemky (Palmovka, Nové Dvory), naopak deprimujícím dojmem působí nekončící koaliční půtky o způsob podpory družstevního bydlení, která by nějaké ovoce mohla přinést už v dohledné době.


více čtěte na: www.stavebni-forum.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!