Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společnosti Flatzone - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

První úhrady v programu COVID nájemné

Stavebni fórum, 20. července 2020 (16:47)

Ministerstvo průmyslu a obchodu minulý týden zadalo první příkazy k platbě podpory z programu COVID nájemné. V pátek MPO evidovalo 1 305 podaných žádostí za asi 204 mil. Kč. Dalších zhruba 2 800 žádostí je rozpracováno.

Nájemci o dotaci na nájem se musejí registrovat do informačního systému na webu MPO – žádost včetně povinných příloh se podává elektronicky. Podnikatelé mají čas na podání žádostí do 30. září.

Program COVID nájemné je určen podnikatelům, kteří museli kvůli vládním opatřením proti koronaviru ukončit nebo omezit provoz. Stát jim na nájem za duben, květen a červen přispěje 50 procenty. Podmínkou je, že majitel objektu nájemné o 30 % sníží a nájemce doplatí zbývajících 20 %. Maximální výše podpory je 10 mil. Kč. Podpora se vztahuje na nájemní smlouvy uzavřené před 12. březnem.


více čtěte na: www.stavebni-forum.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!