Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Jak se bude vyvíjet hypoteční trh v druhé polovině roku?

Hypoindex.cz, 23. července 2020 (14:04)

Koronavirus ovlivní hypoteční trh i ve druhé polovině roku. V případě pozitivního vývoje koronavirové situace získají banky prostor pro další snižování úrokových sazeb a pokusí se dohnat plány prodejů hypoték. Zájemci o hypotéku se mohou dočkat i zajímavých slevových akcí. Pokud ovšem Česko zasáhne druhá vlna koronaviru, pokles sazeb se zastaví a banky budou mnohem přísněji posuzovat udržitelnost příjmů žadatelů o hypotéku.

Mimořádná opatření přijatá krátce po vypuknutí pandemie koronaviru citelně ochladila slibně rozjetý hypoteční trh. Ve druhé polovině letošního roku se banky pokusí dohnat plány objemů sjednaných hypoték. Tento cíl se může podařit naplnit za předpokladu, že nepřijde druhá silná koronavirová vlna. V případě pozitivního scénáře je prostor pro další mírný pokles úrokových sazeb hypoték, který bude motivovat zájemce o vlastní bydlení pořídit si nemovitost.

Ve hře ovšem stále zůstává i negativní scénář spojený s druhou koronavirovou vlnou. Banky by mohly v tomto případě ještě více než doposud selektovat zájemce o hypotéku. Se zamítnutím žádosti o hypotéku se tedy mohou setkat nejen lidé z aktuálně nejpostiženějších odvětví cestovního ruchu, ubytovacích služeb, kultury či gastronomie.


více čtěte na: www.hypoindex.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!