Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společnosti Flatzone - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Ostrava hledá partnera pro Nové Lauby

Stavební fórum, 23. července 2020 (14:16)

Město Ostrava opět hledá investora pro bytový projekt Nové Lauby v centru města. Komplex pěti domů má nabídnout celkem 85 bytů, 700 metrů čtverečních komerčních ploch a 174 parkovacích míst v podzemních garážích.

Město se už jednou developerům pokusilo připravený projekt nabídnout, žádný zájemce se ale nenašel. Podle primátora Tomáše Macury (ANO) byl důvodem zřejmě fakt, že nikdo z developerů nechtěl stavět jen nájemní bydlení, což město požadovalo, a zároveň má projekt i vysoké náklady na podzemní parkování. Město se tak rozhodlo upravit podmínky a pokusit se zájemce o spolupráci najít znovu.

Pokud se městu podaří najít partnera, investor bude mít tři bloky domů, část parkovacích míst a komerční prostory, město zase dva bloky s 31 byty a většinu parkovacích stání. Investor přitom od města odkoupí pozemek pro stavbu včetně příslušné dokumentace. Byty v městské části budou nájemní, developer se u své části projektu bude moci rozhodnout, zda je prodá či pronajme. Náklady na samotnou výstavbu se odhadují na zhruba 450 mil. Kč, přičemž město později svůj díl odkoupí odhadem za polovinu těchto nákladů.


více čtěte na: www.stavebni-forum.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!