Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

V sousedství Riegrových sadů vyrůstá Rezidence Churchill

kdechcibydlet.cz, 16. března 2018 (19:05)

PRAHA 2 - Koncem příštího roku bude v Italské ulici na pražských Vinohradech dokončena výstavba Rezidence Churchill.

Šestipodlažní bytový dům se dvěma vchody, který nabízí 57 jednotek o dispozicích 1+kk až 5+kk, bude řešen jako bezbariérový s menšími komerčními prostory v prvním nadzemním podlaží. Byty situované do tohoto podlaží doplní zahrada, ostatní jednotky pak lodžie, balkony nebo terasy s výhledem na centrum Prahy.

Architektonický koncept a design Rezidence Churchill navrhl ateliér Aukett, investorem projektu je SUDOP Invest, byty exkluzivně nabízí realitní kancelář Lexxus Norton.

Zdroj článku a fotografie: kdechcibydlet.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!