Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společnosti Flatzone - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Aktuální sazby hypoték: Konec moratoria se blíží, sazby stagnují

Hypoindex.cz, 3. září 2020 (17:08)

Úrokové sazby hypoték si vybírají zasloužené volno a stagnují. V současné době není ani důvod, aby hypoteční sazby dál klesaly. Blíží se konec období odkladů splátek a banky vyčkávají, zda se zvýší počet klientů, kteří nebudou schopni splácet hypotéky. Úplně růžově nevypadá ani vývoj tuzemské ekonomiky.

Největší hypoteční hráči (Česká spořitelna, skupina ČSOB a Komerční banka) zlevnily hypotéky naposledy během května a na začátku června. Přestože snížily sazby až o 0,8 procentního bodu, dvouprocentní hranice v jejich úrokových lístcích zůstala nepokořena. Odvážněji se v minulých měsících ke snižování sazeb postavila Banka Creditas, Fio banka, mBank a UniCredit Bank, které zájemcům o hypotéku nabízejí sazby začínající jedničkou. A nově se k nim připojila i Sberbank. Ta od 11. srpna zlevnila hypoteční úvěry o 0,4 procentního bodu. Hypotéky s fixací na jeden a tři roky tak začínají na 2,19 procentech a hypotéky s fixací na pět let na 1,79 procentech. Sberbank je tak pátou bankou, která snížila úrokové sazby hypoték s fixací na pět let pod dvě procenta.

Hypoteční sazby může ovlivnit i konec úvěrového moratoria, které umožnilo klientům bank odložit si splátky úvěrů (včetně hypotečních) na tři, nebo na šest měsíců. Tříměsíční odklad splátek sice skončil na konci července, většina lidí ale dala přednost šestiměsíčnímu odkladu a tato lhůta uplyne až na konci října. Pokud by došlo k nárůstu počtu klientů, kteří nebudou schopni splácet hypoteční úvěry, úrokové sazby porostou.


více čtěte na: www.hypoindex.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!