Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Nové náměstí Bohumila Hrabala na Palmovce spolu s UNIT architekti navrhne umělec Dominik Lang

Občanská výstavba, 17. září 2020 (14:18)

Držitel Ceny Jindřicha Chalupeckého, pedagog VŠUP a respektovaný autor „situačního sochařství“ Dominik Lang se stane součástí architektonického týmu UNIT architekti při projektování nového náměstí Bohumila Hrabala na pražské Palmovce.

Spolupráce s Dominikem Langem a UNIT architekti započne ještě na podzim. Do konce roku 2020 budou zástupcům Prahy 8 a MHMP představeny první návrhy. V následujícím roce bude zpracován projekt náměstí, které vznikne mezi ulicí Na Žertvách a budoucím polyfunkčním projektem Palmovka One. Samotné náměstí má být dokončeno souběžně s novým komplexem – 2024/5. Vývoj bude sledovat webová stránka www.palmovkated.cz.

Jak se shodli členové komise, i přes vítězství Dominika Langa je pravděpodobná budoucí spolupráce hned s několika umělci, kteří se do výběrového řízení přihlásili. Průběh i výsledek navíc ukázaly inspiraci pro další vypisovatele – z veřejného i soukromého sektoru. Konkurs se jeví při kvalitním nastavení a v podobných případech jako vhodný doplněk k programu Umění pro město, který má mimo jiné za cíl zvyšování počtu kvalitních uměleckých děl ve veřejných prostorách Prahy.


více čtěte na: www.obcanskavystavba.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!