Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Potřebujete k odstranění stavby souhlas stavebního úřadu nebo povolení?

Hypoindex.cz, 24. září 2020 (11:35)

Zakoupili jste pozemek s chátrajícím domem a namísto rekonstrukce zvažujete, že dům zbouráte a postavíte nový, anebo na pozemku překáží stará stodola či garáž. Ve kterých případech musíte záměr stavbu zbourat jen ohlásit a kdy je třeba povolení k odstranění stavby?

Pouze v případech, kdy by mělo jít o odstranění stavby uvedené v § 103 stavebního zákona, není nutné ohlašovat stavebnímu úřadu záměr odstraňovat stavbu a čekat na jeho souhlas (s výjimkou některých stavebních záměrů uvedených v § 103 odst. 1 e), body 4-8). Pokud by ale stavba obsahovala azbest, je nutné vyžádat souhlas stavebního úřadu s odstraněním v každém případě.

Ohlášení záměru podává vlastník stavby na předepsaném formuláři u místně příslušného stavebního úřadu – tedy u toho, který stavbu povolil. Vlastnictví je nutno prokázat jen tehdy, pokud nevyplývá z katastru nemovitostí.


více čtěte na: www.hypoindex.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!