Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Ve světových metropolích klesá nájemné

Stavební fórum, 2. listopadu 2020 (10:47)

Kvůli šíření koronaviru a souvisejícím opatřením klesá rezidenční nájemné i v nejdražších městech světa. Lidé už nechtějí platit vysoké částky za bydlení v dříve atraktivních centrech, kde nyní většina obchodů, restaurací a služeb nefunguje. Přitom právě dostupnost služeb je často hlavní důvod, proč se lidé do centra nastěhovali.

Situace je podobná v Sydney, San Francisku, New Yorku i v Londýně, uvedla agentura Bloomberg. „Jestliže teď nejednáte o snížení nájmu, jste blázni,“ říká analytik Tim Lawless ze společnosti CoreLogic, která se zabývá analýzou dat. „Nabídka je vysoká a poptávka prudce klesla,“ dodává.

Priority zájemců o bydlení změnil přechod na práci z domova i zavřené obchody a bary. A změnila se tak i rovnováha mezi pronajímateli a nájemníky – trhu začínají vládnout ti druzí. Dokladem tohoto trendu je i 26letá Christine Chungová, které se podařilo vyjednat devítiprocentní slevu na nájemném za dům v žádané čtvrti Enmore v australském Sydney. „Až bude smlouva končit, budu tlačit na další slevu,“ říká Chungová. „Trh se změnil,“ vysvětluje žena, která se o dům v lokalitě vzdálené asi deset kilometrů od centra města dělí s třemi dalšími nájemníky.


více čtěte na: {link url='https://www.stavebni-forum.cz/cs/cena-bydleni-v-metropolich-klesa/' text='www.stavebni-forum.cz'}

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!