Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Třináctou etapou FINEP po třinácti letech završuje výstavbu na pražském Proseku

kdechcibydlet.cz, 15. února 2018 (19:05)

PRAHA 9 - Třináct let, třináct etap, dvacet domů o 1 660 bytech - to je rezidenční projekt Prosek Park, jehož závěrečná třináctá etapa v těchto dnech přišla do prodeje. Touto etapou, v rámci níž vyrostou dva bytové domy, společnost FINEP završuje svoje developerské aktivity na rozlehlém pozemku podél Zakšinské ulice.

„V průběhu třinácti let jsme proměnili oblast nevyužívaného brownfieldu o rozloze více než 72 tisíc metrů čtverečních v moderní městskou rezidenční lokalitu. Ta všem svým obyvatelům nabídne nejenom bydlení, ale také základní občanskou vybavenost. V místě totiž bude k dispozici jak prodejna potravin, tak kavárna a ordinace lékařů. Kromě komerčních ploch Prosek Park nabízí i parky se stromy, lavičkami nebo polyfunkčním sportovním hřištěm a dětskými prolézačkami. Jednoduše řečeno, vybudovali jsme zde moderní městský areál, kde je radost bydlet,“ přibližuje Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti FINEP HOLDING, proměnu této části Prahy 9.

Poslední etapa rozšířila nabídku nového bydlení na Proseku o celkem 104 bytů ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk. Všechny byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení vnitřního prostoru a samozřejmostí je i dostatek parkovacích stání a úložných prostor v podobě sklepních kójí. Součástí domu jsou i plochy pro komerční využití.

Zdroj článku a fotografie: kdechcibydlet.cz

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!