Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Rubrika | Flat Zone

Kdo a kdy platí daň z prodeje nemovitostí?

flatzone.cz, 6. prosince 2023 (15:07)

Připravili jsme pro vás ucelené informace o placení daně z prodeje nemovitosti. Dozvíte se kdy daň platit musíte a kdy nikoliv, a kolik času na to máte.více

Výpis z katastru nemovitostí - nahlížení online

flatzone.cz, 22. listopadu 2023 (15:17)

Jak správně nahlížet do katastru nemovitostí? Jaké informace je možné si zde vyhledat? Vše, co potřebujete vědět zjistíte v tomto článku.

více

Analýza: Brněnský nemovitostní trh se probouzí z ročního útlumu

hypoindex.cz, 10. října 2023 (07:01)

Brněnský trh nemovitostí zažívá probuzení z několika měsíců stagnace a nízké aktivity. Roste počet zájemců o nové byty, kteří mají v současné době možnost výběru bytů z široké nabídky. Ta je největší za poslední dekádu. Ceny nových bytů neklesají a drží se již rok na stejné úrovni. Rostou ale ceny pronájmů, a to jak u starších bytů, tak i novostaveb. Data vyplývají z pravidelné analýzy novostaveb v Brně společnosti IMPERA styl.

více

Stavebnictví v srpnu kleslo o 0,2 %, povolené stavby rostly o třetinu

skypaper.cz, 9. října 2023 (07:01)

Stavební produkce v srpnu meziročně klesla o 0,2 %, meziměsíčně byla vyšší o 2 %. „Lépe se dařilo pozemnímu stavitelství, jehož produkce se zvýšila o 0,6 %. Inženýrské stavitelství meziročně kleslo o 2 %,“ říká ředitel odboru statistiky Českého statistického úřadu (ČSÚ) Radek Matějka.

více

Pokles cen nemovitostí podpojištění majetku v Česku nevyřešil

hypoindex.cz, 9. října 2023 (07:01)

Podpojištění je vlastnost pojištění, která může lidi snadno připravit o peníze z plnění. V případě pojistné události může totiž pojišťovna, je-li majetek podpojištěn, krátit vyplacené pojistné plnění ve stejném poměru, o kolik je hodnota pojištěné věci vyšší než pojistná částka. Jak podpojištění vzniká, jak mu předcházet?

více

Průzkum: Developeři preferují chytrá a zelená města

skypaper.cz, 6. října 2023 (07:01)

Chytrá a zelená města nyní představují pro investory koncepty vytváření udržitelných měst, která lépe zohledňují životní a energetické potřeby obyvatel a snižují negativní dopady na životní prostředí. Na 85 % dotázaných českých developerů zařazuje do projektů bydlení prvky modrozelené infrastruktury a udržitelnosti ve veřejných prostorech. Vyplývá to ze Studie developerských společností 2023/H2 CEEC Research.

více

VÍTE, ŽE PUBLIKUJEME TAKÉ STATISTICKÁ FAKTA?

Na Flat Zone můžete sledovat také blog, kde uveřejňujeme rychlé statistické údaje v podobě faktů a rychlých komentářů, které navíc doplňujeme o přehledné grafy. Přesvědčte se sami na Realitních faktech. Navíc je můžete jednoduše odebírat i na Instagramu.

Komentář: Pokles cen bytů zpomaluje

hypoindex.cz, 4. října 2023 (07:01)

Ceny bytů v ČR podle údajů Eurostatu mírně poklesly i ve druhém čtvrtletí letošního roku, i když tentokrát už jen víceméně symbolicky (mezičtvrtletně o 0,4 %). Největší pokles zaznamenal trh v posledním kvartále loňského roku (-2,2 %), kdy ustrnul i hypoteční trh.

více

Česko v roce 2033 – v důsledku dominantní věkové skupiny 50 až 59 let bude zájem o menší byty

hypoindex.cz, 3. října 2023 (07:01)

Není žádnou novinkou, že mnohé evropské země patří k nejrychleji stárnoucím zemím na světě. Za 10 let bude v Česku nejvíce obyvatel ve věku 50 až 59 let. Podobně jsou na tom další státy ve střední a východní Evropě. V Německu, Rakousku, Itálii nebo Francii bude dominantní věková skupina 60 až 69 let. Na druhém konci žebříčku je mnoho afrických zemí, kde se zvyšuje počet mladých obyvatel. Jak to ovlivní realitní trh a další oblasti analyzovala společnost Savills.

více

Počet veřejných zakázek zadaných stavařům roste, ale hodnota klesá

skypaper.cz, 3. října 2023 (07:01)

Veřejné zakázky ve stavebnictví tvořily 31,8 % (96,5 miliardy Kč) z celkového objemu 303,6 miliardy korun všech veřejných zakázek zadaných v 1. polovině letošního roku. Počet zadaných zakázek ve stavebnictví vzrostl meziročně o 12,4 % na 3407, ale hodnota klesla o 1,5 %. Vyplývá to z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q3/2023 CEEC Research.

více

Každý pátý český dům je určený k rekreaci

hypoindex.cz, 2. října 2023 (07:01)

Češi jsou národem chatařů a chalupářů. V České republice se nachází kolem 430 000 rekreačních objektů, včetně domků v zahradních koloniích. Odborníci tvrdí, že zhruba každý pátý český dům je určený k rekreaci, což svědčí o oblíbenosti chalupaření.

více

1 2 3 4 5 | Další | Poslední »

Vyplňte správně emailovou adresu!